Sportovní vyžití

Lyžařská škola a půjčovna vybavení

Nesmírnou výhodou Hotelu U Kabinky Janské Lázně je jeho provázanost s lyžařskou školou K+K Ski School, jejíž služby mohou hosté Hotelu U Kabinky využívat se slevou. Nabízíme plno letních i zimních aktivit.

Kompletní nabídku služeb najdete níže. Všem našim hostům nabízíme exkluzivní 15% slevu na aktivity a 15% slevu na zapůjčení sportovního vybavení

Dětská lyžařská školka

Chcete svým dětem dát ty nejlepší základy lyžování nebo snowboardingu? Chcete, aby si hrály a přitom se učily? Jsou Vaše nervy kratší než lyže Vaší ratolesti? Rádi byste se sami dobře svezli v odlehlejších koutech lyžařského areálu a nevíte, jak to udělat? Lyžařská škola K +K nabízí jak privátní, tak skupinovou dětskou výuku v uzavřeném areálu dětské školky, na nenáročných dětských sjezdovkách i po celém areálu. Malí zmrzlíci se mohou ohřát při teplém čaji v dětském koutku, který je umístěn v kanceláři naší lyžařské školy.

Privátní výuka

Jste příznivci intezívní práce a rychle dosažených výsledků? Neuspokojuje vás tempo výuky ve skupině? Chcete od svého instruktora pro sebe a své lyžování úplné maximum? Individuální přístup instruktorů naší lyžařské školy Vám zaručí rychlé pokroky v osvojení si všech lyžařských, běžeckých nebo snowboardových dovedností. Kromě vybavení si můžete vybrat čas a délku výuky, a dokonce i instruktora!

Skupinová výuka

Váš lyžařský talent doposud dřímal, vy ho chcete probudit, ale připadáte si na svahu ztracení a opuštění? Máte kolem sebe rádi veselou společnost lidí se stejným zájmem? Baví vás pocit, že v tom netápete sami a zároveň máte komu předvést své pokroky?

Je vědecky dokázáno, že ve dvou se lépe padá a v šesti je větší legrace. V naší lyžařské škole ale dlouho padat nebudete. Při výuce ve skupině můžete počítat s podporou svých nových přátel, společně si užívat lyžařské i snowboardové úspěchy a vůbec zažít spoustu zábavy.

Půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení

Nabízíme Vám zapůjčení vybavení pro sjezdové a běžecké lyžování a snowboarding. Cena za komplet obsahuje vždy lyže/snowboard, boty, hůlky a helmu. Všechno vybavení je pravidelně servisováno. Půjčujeme též sáňky.

Více o lyžařské škole

Firemní akce

Rádi Vám zajistíme kompletní akci “na klíč”, včetně ubytování v Hotelu U Kabinky a stravování v restauraci Karmela s menu přesně podle vašeho přání.

V oblasti přípravy a realizace firemních akcí spolupracujeme se společností Yellow Point, spol. s r.o., která realizuje firemní akce více než patnáct let. O kvalitě a úrovni poskytovaných služeb se již přesvědčila celá řada spokojených klientů z řad českých firem, nadnárodních společností či zahraničních klientů.

Hotel U Kabinky  je zárukou, že vám poskytneme plný servis při přípravě jakéhokoliv školícího, sportovního či prezentačního programu – nabídka je vždy sestavena přesně podle Vašich potřeb a představ.

Před samotnou firemní akcí i během ní manažer projektu úzce spolupracuje s klientem; to znamená, že ve výsledném programu se odráží jak požadavky klienta, tak zkušenosti a kreativita manažera projektu.  

Cílem je maximální komfort pro klienta, který tak získá prostor pro vlastní vzdělávání či pobyt plný zábavy, adrenalinu a relaxace.

Všechny nabízené a vytvářené programy zajišťuje speciální tým projektových manažerů, lektorů a instruktorů s dlouholetou praxí v oboru a odpovídajícím vzděláním.

Vytvoříme akci podle vašich požadavků. Naši instruktoři mají několikaletou praxi s teambuildingovými aktivitami a skupinami různého složení.

Kompletní nabídka akcí

Rezervace ubytování

info@hoteljanskelazne.cz